Businex-Service Details Businex-Service Details Businex-Service Details

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, kişiler tarafından oluşturulan içeriğin basit-kompleks, anlık ve karşılıklı olarak paylaşılmasını ve ulaşılmasını sağlayan yeni bir dijital medya biçimidir.
Sosyal medya, birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hızlı erişim kolaylaşmakta, kullanıcılar içerikleri, makaleleri, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan olayları, fotoğrafları sosyal medya aracılığı ile görebilmekte görüşlerini yine bu sosyal ağ ile yansıtabilmektedir. Günümüz insanlarının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa şekilde tanımlamak gerekirse akla gelen ilk kavram 'paylaşmak' olacaktır.

Ne Yaparız?

Profesyonel ekibimiz paketlerimiz dahilindeki hizmetlerin yanı sıra her paketimizde strateji kurgulama ve konsept planlama, hedef kitle tespitleri, posting planlaması, özel gün ve sosyal sorumluluk paylaşımları, dijital medya risk analii ve kriz yönetim çözümleri, belirlenen hedef kitleye uygun hashtag tespitleri ve en aktif kullanım gün ve saatlerinde içerik paylaşımı hizmetlerinide sunmaktadır.
Paket içerik ve ücretlerimiz için yan tarafta bulunan "Paket İçeriği" bölümünden broşürümüzü indirebilir veya sabit numaramızdan bize ulaşarak paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo

136

Mutlu Müşteri

258

Tamamlanan Proje

51

Aktif Müşteri

596

Fincan Kahve