BİZ KİMİZ?

Beraber çalışacağınız firmayı tanımak en doğal hakkınız. Hakkımızda bilgi sahibi olun.

Businex-About
HAKKIMIZDA

En Kaliteli Dijital
Çözümleri Sağlıyoruz

2010'dan beri

Red Web Creative Ekibi olarak küçük ve büyük ölçekli işletmeler için akıllı ve hızlı web hizmetleri sunuyoruz. Özgün web tasarımlarımız ile bireylerin ve firmaların dijital dünyada parıldamasını sağlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Dijital dünyanın her köşesinde yardımınıza yetişiyoruz

Businex-Service
Web Tasarım
Web Tasarım

Size piyasadaki en düşük fiyatlarla en iyi web tasarım hizmetlerini sunuyoruz.

Businex-Service
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, kişiler tarafından oluşturulan içeriğin basit-kompleks, anlık ve karşılıklı olarak paylaşılmasını ve ulaşılmasını sağlayan yeni bir dijital medya biçimidir.

Businex-Service
Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama; ürünlerinizin/hizmetlerinizin internet ortamında çeşitli araçlarla hedefinize uygun olarak tanıtma hizmetimizdir.

Businex-Service
E-Ticaret Hizmetleri
E-Ticaret Hizmetleri

E-ticaret altyapısı; firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlar.

Businex-Service
Web Yazılım
Web Yazılım

Profesyonel ekibimiz altyapısal web geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Businex-Service
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motoru optimizasyonu (SEO) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir.Arama motoru optimizasyonu (SEO) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir.

Businex-Feature
Yaratıcı Ekip

Yaratıcı ekibimiz en kaliteli hizmeti sunmak için daima hazır.

Businex-Feature
Kaliteli Hizmet

Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile hak ettiğiniz hizmeti sunuyoruz.

Businex-Feature
Online Destek

Sorununuz ne oolursa olsun sabit hattımızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

SİZLERDEN GELENLER

Müşterilerimiz
Hizmetimizden Memnun

Red Wb Creative Ekibi olarak çalıştığımız her projede kendimizi tamamen vermeye, elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve yaratıcılığımızı göstermeye devam ediyoruz. Bizim için en önemli ödül ise tatmin olmuş müşterilerimizin yüzündeki gülümseme.

Businex
Businex

Yıllarca ödediğim paranın karşılığını alamadığım için araştırmalarım sonucunda Red Web Creative ile karşılaştım. Sıfırdan 3 farklı türde web sitesi yaptılar ve her birinden çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.

Hakan İnanır
Businex
Businex

Şirketimiz adına kurmayı ve izlemeyi üstlendiğiniz www.medicallcontact.com sayfamız için gösterdiğiniz çaba için teşekkür ederiz. Hedef kitlelere ulaşmada şirketimizin desteğinin devamını dileriz. Saygılarımızla.

Metin Dinçer
Businex
Businex

14 yıllık fotoğrafçılık hayatımda çalışmalarımı daha da kurumsallaştıracak bir web sitem olsun istedim. Bunun için araştırma yaparken Red Web Creative ile karşılaştım. Profesyonel ekibi ile işlerini benim isteklerim doğrultusunda yaptıkları için kendilerine çok teşekkür ederim.

Serhan Serter
Tarihçemiz

Gelişimimize bir
gözatın

Red Web Creative kuruluşundan ve daha öncesinden biriktirdiği değerli tecrübeleri ile günümüz dijital dünyasına ışık tutmak adına çalışmalarını sürdürüyor. İşte gelişimimizin kısa bir özeti;

2005

WECO Dijital Dönemi

Başlangıçta WECO Dijital adı altında yıllarca hizmet vererek %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla ilk işlerimizi gerçekleştirip pörtföyümüzün şu anki halinin temellerini attık.

2017

Markalaşmaya yönelik..

Hizmetlerimizi sürdürürken daha kurumsal bir çalışma şekli düşüncesi ile markalaşmaya yönelik çalışmalar yaptık.

2020

Red Web Creative'in kuruluşu

Markalaşmaya yönelik çalışmalarımızı realiteye döktük ve yıllarca süre gelen tecrübelerimiz ile oluşturduğumuz geniş pörtföyümüz sayesinde kısa zamanda bir marka haline geldik.

2021

Ermada Group Çatısı

Markamız akıllarda yer etmeye başlamışken Ermada Group Teknoloji Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. çatısı altına girerek gerçek kurumsallığa kavuştuk ve tek çatı altında toplanarak hizmetlerimize eklemeler yaptık ve kalite standartlarımızı hat safhaya taşıdık.

Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo
Businex-Logo

136

Mutlu Müşteri

258

Tamamlanan Proje

51

Aktif Müşteri

596

Fincan Kahve
<